Jump to content
miLaN

[MODEL] Cerere Helper

Recommended Posts

MODEL DE POSTARE PENTRU CERERE HELPER:

Nick:
Varsta:
Level (minim 5);
Prenume:
Cate ori joci pe zi (Fara AFK / ESC):
Experienta anterioara:
De ce doresti sa faci parte din staff? :
Cu ce ne poti ajuta?:
Caracterizeaza-te in cateva cuvinte:
Poza cu /stats (obligatoriu):
Alte precizari:

Nick: mesmeroot 
Varsta: 25  
Level (minim 5); 6 
Prenume: Alexandru
Cate ori joci pe zi (Fara AFK / ESC): 3-4 
Experienta anterioara: Nu am mai facut parte in trecut din Staff, 
De ce doresti sa faci parte din staff? : Imi doresc sa pot ajuta la dezvoltarea comunitatii, de la playeri pana la admini cred cu tarie ca avem fiecare ceva de invatat unul de la celalalt, din pacate nefacnd parte in trecut din Staff nu prea ma poate recomanda experienta. 
Cu ce ne poti ajuta?:  Indrumarea playerilor noi, sa pot sa ii ajut cu orice  nelamurire legata de server 
Caracterizeaza-te in cateva cuvinte:  Amabil, prietenos dar si nostim cand e cazul. 
Alte precizari:

stats noi.png

• Like 1

Nick:TomMy
Varsta:42
Level (minim 5);4
Prenume:Cristian
Cate ori joci pe zi (Fara AFK / ESC):6-8 ore pe zi
Experienta anterioara:Da am mai am avut pe alte servere de samp si helper si admin
De ce doresti sa faci parte din staff? :Doresc sa fac parte din staff deoarece am destula experienta ca fost admin/helper in trecut:
Cu ce ne poti ajuta?:Sa ajut playeri noi ce intra pe server cu intrebarile sau probleme care le au
Caracterizeaza-te in cateva cuvinte:Sunt un tip destul de treaba serios sociabil glumet destul de matur
Stats
Alte precizari:Nu am 

• Like 1

Nick:Ovidiu
Varsta:18
Level (minim 3);4
Prenume:Alexandru
Cate ori joci pe zi (Fara AFK / ESC):Depinde cat este nevoie de mine, dar deobicei intre 6-8h
Experienta anterioara: Da am fost helper 2 pe acest server in trecut.
De ce doresti sa faci parte din staff? : Deoarece cunosc bine serverul cunosc persoane din staff cu care am fost coleg in trecut si mi-a placut foarte mult sa fac parte din acest staff si din cauza ca doresc sa ajut playerii noi sa raspund la cat mai multe reporturi sa ajut cat mai multi playeri posibil. Sa fac cat de mult posibil ordine si disciplina pe server.
Cu ce ne poti ajuta?: Cu timpul meu petrecut pe server in care pot sa raspund playerilor cand au nevoie si sa ii ajut daca pot si daca nu sa chem un coleg din staff cu rank mai mare sa il putem ajuta pe acel player.
Caracterizeaza-te in cateva cuvinte: Sunt o persoana calma deobicei, incerc sa ajut cat de mult posibil si sa nu incurc pe nimeni, cand este nevoie de mine fac pe cat posibil sa fiu acolo si de cele mai multe ori reusesc sa fiu acolo cand e nevoie. Imi place sa comunic mult. Sunt o persoana deschisa pentru orice fel de subiect.
Poza cu /stats (obligatoriu): https://postimg.cc/PvDNNNYB
Alte precizari: Va multumesc si mult succes celor care isi doresc sa ajunga in staff.

Nick: Shift
Varsta: 21
Level (minim 3); 6
Prenume: Eduard
Cate ori joci pe zi (Fara AFK / ESC): 4-6 ore 
Experienta anterioara:  Am mai avut experienta in staff,dar a fost perioada cand m-am inscris la facultate si am luat o pauza de la samp, iar acum mi-am pus in ordine toate lucrurile si consider ca am timp suficient  sa acord acestei functii
De ce doresti sa faci parte din staff? : Sa ajut in general playerii care intra , sa ii ajut sa se familiarizeze cu server ul nostru. Sunt de asemenea destul de activ si pot sa raspund in timp cat mai util la eventuale probleme/nelamuriri. Sunt destul de familiarizat cu serverul, deoarece am avut o experienta destul de indelungata pe el.
Cu ce ne poti ajuta?: In general la o armonie cat mai buna in ceea ce consta acest mod, RPG. Imi place sa tin oamenii uniti si sa aplanez eventuale conflicte, recurgand la o cale de mijloc. 
Caracterizeaza-te in cateva cuvinte: Dupa cum am spus anterior, numele meu este Eduard. Sunt o persoana activa, imi place sa interactionez cu cat mai multa lume. De-a lungul facultatii am dobandit abilitati organizatorice pe care vreau sa le aplic prin intermediul acestei functii. Sunt o persoana ordonata, adunata. gestionez in mod eficient diverse situatii si consider ca toate aceste calitati sunt esentiale , alaturi de cunoasterea si respectarea regulamentelor si atributiilor pe care le presupune aceasta functie.
Poza cu /stats (obligatoriu):  Mai jos
Alte precizari: Multumesc!

sa-mp-003.png

Nick: tudortsn.
Varsta: 20.
Level (minim 5); 9, aproape 10.
Prenume: Tudor.
Cate ori joci pe zi (Fara AFK / ESC): Aproximativ 3-4, dupa ce ajung de la servici, sau chiar si inainte daca e posibil.
Experienta anterioara: Da, am experienta anterioara in staff, pe comunitati mari.
De ce doresti sa faci parte din staff? : Doresc sa ajut la imbunatatirea serverului, la suportul jucatorilor de nivel mic si nu numai, imi doresc sa ma implic mai mult deoarece serverul care sta la baza acestuia este serverul meu de suflet, fiind primul server de samp pe care am jucat (2009).
Cu ce ne poti ajuta?: Orice este nevoie in principiu: o informatie, o vorba buna, idei legate de joc sau chiar update-uri.
Caracterizeaza-te in cateva cuvinte: Sunt un baiat de 20 de ani, care locuieste in Sibiu, lucreaza la Starbucks si care incearca sa faca lucruri la care se pricepe el mai bine. Pana la aceasta varsta am dobandit multe plusuri precum rabdare, istetime, sinceritate, dedicatie. Daca ar fi sa gresesc cu ceva imi asum indiferent de consecinte. Nu imi place sa ma ascund dupa deget pentru ca nu are rost, pana la urma tot acolo se ajunge, sau chiar mai rau.
Poza cu /stats (obligatoriu):  https://imgur.com/a/nlT63P5
Alte precizari: Nu am, multumesc pentru timpul acordat citirii acestei aplicatii. O zi buna!

Nick:GooD.
Varsta:22
Level (minim 5);8
Prenume:Catalin
Cate ori joci pe zi (Fara AFK / ESC):4-5,depinde de zi
Experienta anterioara:Am mai avut aceasta onoare pe alt server ,mult timp.Poate careva dintre voi ati avut placerea sa jucati pe GTA Pro Romania si ati vazut chiar voi acest lucru.
De ce doresti sa faci parte din staff? :Doresc sa fac parte din acest staff frumos ,deoarece am multi prieteni pe acest server minunat,acuma ca am ajuns si lider vreau sa ajung si mai sus daca e posibil.
Cu ce ne poti ajuta?:As dori sa ajut cu popularea serverului ,trebe facuta mai multa reclama,sa ne chemam toti prietenii iubitori de samp ,vreau ca serverul asta sa fie mai populat ca si GTA Pro Romania.
Caracterizeaza-te in cateva cuvinte:Sunt un baiat de treaba,de gasca,glumet in limita bunului simt.
Poza cu /stats (obligatoriu): https://postimg.cc/XpGLXC76
Alte precizari:Multumesc pentru aceasta sansa de a putea juca pe acest server minunat !

On 11/30/2020 at 5:24 PM, mesmeroot said:

Nick: mesmeroot 
Varsta: 25  
Level (minim 5); 6 
Prenume: Alexandru
Cate ori joci pe zi (Fara AFK / ESC): 3-4 
Experienta anterioara: Nu am mai facut parte in trecut din Staff, 
De ce doresti sa faci parte din staff? : Imi doresc sa pot ajuta la dezvoltarea comunitatii, de la playeri pana la admini cred cu tarie ca avem fiecare ceva de invatat unul de la celalalt, din pacate nefacnd parte in trecut din Staff nu prea ma poate recomanda experienta. 
Cu ce ne poti ajuta?:  Indrumarea playerilor noi, sa pot sa ii ajut cu orice  nelamurire legata de server 
Caracterizeaza-te in cateva cuvinte:  Amabil, prietenos dar si nostim cand e cazul. 
Alte precizari:

stats noi.png

https://postimg.cc/CB2H6cyQ

Nick: Kali
Varsta: 19
Level (minim 5); 9
Prenume: Raul
Cate ori joci pe zi (Fara AFK / ESC): 3-4 ore
Experienta anterioara: Sunt obisnuit in a face parte din staff pe servere de SA:MP,mai ales pe vechiul server GPR,cat si Gta Mafia,acolo fiind helper,respectiv admin dupa promovari,timp in care pot sa spun ca am reusit sa aduc serverului un plus de activitate.
De ce doresti sa faci parte din staff? : Doresc sa fac parte din staff deoarece sunt o fire care iubeste sa organizeze si sa fie responsabil de orice lucru in care se implica,iar ideea de a fi helper , poate chiar mai mult daca totul o sa mearga bine, mi se potriveste ca o manusa.
Cu ce ne poti ajuta?: Datorita experientei mele,stiu ce ar trebui sa fac ca sa conving playerii sa ramana pe server,de la eventuri facute in anumite momente ale zilei,pana la discutia propriu zisa cu jucatorii.
Caracterizeaza-te in cateva cuvinte: Provin din judetul Salaj,sunt student la Universitatea Tehnica Cluj-Napoca,ma consider o persoana destul de inteligenta si cu bun simt,o persoana extrovertita care iubeste foarte mult socializarea si munca in echipa. Tin sa mentionez ca sunt tipul de persoana care se integreaza foarte repede in comunitati noi daca am elemente comune cu persoanele din acea comunitate. Cu toate astea, daca nu sunt acceptat undeva,ma retrag onorabil,fara a provoca probleme.
Alte precizari: The bests to win!

sa-mp-012.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...