Jump to content
miLaN

Discutii Generale

Recommended Posts

Daca vreti sa mearga server-ul ar trebui sa-l promovati acum cat inca mai sunt playeri 45+.Majoritatea au intrat din nostalgie pentru vechiul GPR,toti trecuti de 20 de ani.Sa puneti in staff membrii noi,eventual copii pentru ca ei au timp mai mult mai ales acum ca s-au desfiintat scolile 🙂 Si lasa-ti-o mai moale cu plangerile de orice tip,doar nu vreti sa jucati singuri.Mult succes!

Edited by Fredd_Krueger
  • Like 1

Cearta, cearta si iar cearta?

Oke, cred ca e destul de clar ca in urma votului legat de c-bug, cleo mod si alte "Hack-uri" stim cam care va fi soarta celor ce vor continua sa le foloseasca.

Si totusi unii continua in felul asta si se ajunge sa se certe pe tema asta, eu personal nu ii inteleg pe oamenii de genul. Am sa va las mai jos un exemplu 

wtf1111 — Postimages (postimg.cc)

Astazi am pierdut o legenda a samp-ului romanesc pe al sau nume Flomx ! Dobitoceala in adevaratul sens al cuvantului a luat ban ! Felicitari staff-ului pentru decizia pertinenta. In sfarsit s-a putut bana un codat, urmeaza snnnnk. 

spacer.png

Edited by Gogu
  • Haha 1

Acum 18 ore, Gogu a spus:

Pentru colegii mei de actiune. #FBI

MLXZl0l.png

QMBM5qz.png

k4RH33z.png

lAU78Dm.png

gffuQ7x.png

2YK2Gil.png

Multumim frumos Gogu , a fost adaugat la sectiunea F.B.I !

• Like 1

Salut, 

BUG (oare e bug?) : https://imgur.com/a/LvU0DOy

Event: Counter vs Terro (echipa Terro)

Descriere: Odata ce am fost ales in echipa terro si mi sa dat "skin-ul" acest "bug" a venit la suprafata, practic cum puteti vedea in imagini, pamantul si orice fel de constructie ( zid, bloc...etc" au disparut. Nu am fost singurul jucator care a raportat in acel moment problema.

Pentru Owneri.Am mai spus si la sugestii si insist atat eu cat si restul din factiunea News Reporter,sa luati in considerare in viitorul apropiat sa schimbati interiorul Hq News Reporter.Arata urat,e practic un magazin de haine.Las mai jos imagini cu vechiul hq de pe GPR,pentru ca asa ne-am dori sa arate:

https://postimg.cc/gallery/yKWyPCD/7ff6e430

2 hours ago, Fredd_Krueger said:

Pentru Owneri.Am mai spus si la sugestii si insist atat eu cat si restul din factiunea News Reporter,sa luati in considerare in viitorul apropiat sa schimbati interiorul Hq News Reporter.Arata urat,e practic un magazin de haine.Las mai jos imagini cu vechiul hq de pe GPR,pentru ca asa ne-am dori sa arate:

https://postimg.cc/gallery/yKWyPCD/7ff6e430

Ok. Got it!

• Like 1