Jump to content
Sign in to follow this  
Thief

[ HELPER ] Rusu Tudor [ Thief / ID: 51]

Recommended Posts

• Numele real : Rusu Tudor
  • Varsta reala : 16
  • Orasul unde traiti : Cluj Napoca
  • Cu ce va ocupati  : Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie? : Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului? :  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte) : Cred ca merit aceasta functie datorita activitatii mele pe server cat si pe discord , iar experienta mea de a fi in staff poate fi folositoare comunitatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Ma numesc Rusu Tudor am varsta de 16 ani , sunt din Judedutl Cluj sunt o persoana foarte prietenoasa, calma si maleabila, care stie sa se descurce si sa rezolve problemele.Am un caracter indulgent si stiu sa respecte regulile, dar sunt foarte strict cu persoanele care nu stiu sa respecte regulile impuse de cineva. Eu in viata merg pe o premiza: "Daca esti om cu mine, sunt om cu tine", asta insemnand ca lucrurile se schimba drastic cand nu ma respecti si voi fi foarte exigent.

Informatii de pe joc:

• Numele din joc (Buletin) : Capota Thief
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat) : Thief
  • Ore jucate pe server : 33 ore
  • De cat timp jucati pe server : Din Aprilie
  • Cat timp acordati serverului pe zi : 5-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server : Nu am primit sanctiuni
  • ID-ul din joc : 51
  • V-ati certat cu vreunul  dintre membrii staff'ului?(exemple)  : Nu , staff-ul este super ok
  • Cu  se ocupa un HELPER?  : Un helper se ocupa cu indrumarea playerilor noi cat si a celor cu experienta. Abilitatile unui membru staff sunt foarte folositoare pentru a forma o comunitate respectuasa si diplomata. In situatiile de Fail Roleplay el trebuie sa sanctioneze conform regulamentului faptasii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)? : Da , OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent? : Da